• Ново
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Создаден Blue Sapphire создаде бел сафир и Carat T.W. Дијамант Стерлинг Сребрен Хало Невестински сет

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Создаден Blue Sapphire создаде бел сафир и Carat T.W. Дијамант Стерлинг Сребрен Хало Невестински

Buyers rating:
DEN 4815.84

Износ

Прославете го големиот ден со уште поголем додаток како овој раскошен Миабела, создаден сина сафир, создаде бел сафир и дијамантски хало -невестински прстен. Изработено во бујно сребро сребро, овој остварлив сет располага со тркалезен, создаден сино сафир скапоцен камен (6 x 6mm), два (2x2mm), две (1,5х1,5мм) кружен, создаден бел сафир, поставен од отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отвори за отворање на отворите, Камења и 60 кружни, дијаманти поставени со отвори (G-H-I, I2-I3). Полиран на брилијантен сјај, овој исклучителен сет ќе ги натера сите да веруваат во моќта на вистинската loveубов и посветеност. Направено во сребро. 1-1/6 CT T.G.W. Создаде сина сафир и создаде бел сафир. Создадено сино сафир сечење : круг. Создаден бел сафир исечен : круг. 1/3 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Простори и песни поставени камења. Бенд со : 3,2мм. Halo Bridal Set. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set

Изработен во 10 K Rose Овој сет на невестински серија на империјален дијамант има прстен за ангажман со бри�

DEN 12095.68
Уникатен прстен во сребро од сребро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен прстен во сребро од сребро

Овој едноставен, 7мм опсег на цврсто сребро сребро е совршен за него или неа Неговата хипополиш финиш ну�

DEN 2.00