• Ново
Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд

Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовта што ја споделувате. Изработено во ладно бело злато, блескава низа на треперливи тркалезни дијаманти се совршено поставени во поставка за измет низ овој врежан опсег. Дизајнирана да го одземе здивот, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант 14 KT бел златен свадбен бенд : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Карактеристики

Производи во категоријата