• Ново
Miabellaенски Carat Carat Carat Aquamarine Carat Diamond 10kt Rose Gold 3-Stone 2-парчен невестински сет

Miabellaенски Carat Carat Carat Aquamarine Carat Diamond 10kt Rose Gold 3-Stone 2-парчен невестински сет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Аквамарин сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H. Закривениот свадбен бенд совршено се вклопува заедно со прстенот за ангажман, создавајќи непречена и хармонична унија.

Карактеристики

Производи во категоријата