• Ново
Машка шема на бранови Стерлинг Сребрен прстен - Менс свадба бенд

Машка шема на бранови Стерлинг Сребрен прстен - Менс свадба бенд

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во посветувањето на loveубовта на вашиот живот! Неговиот безвременски дизајн на сребро се одликува со светла висока полска завршница против бојата на сребрениот тон што му дава на овој прстен убав привлечност! Неговиот централен опсег е украсен со зачудувачки бран шема на жлебно сребро што го опкружува целиот венчален прстен. По должината на рабовите, традиционалниот раб на Милграјн ги води очите кон рамен погоден опсег што мери широк 6мм; Идеална ширина за големи раце! Завршете ги вашите нови почетоци со нашиот сребрен венчален прстен на мажите и гледајте како вашата иднина започнува да ги покажува своите чуда! Машка шема на бранови од 6 мм Стерлинг сребрен прстен; Менски венчален прстен; Накит за мажи. Висока полска завршница; Исклучителен сјај. Централниот опсег украсен со шема на бранови и е наведен со традиционални рабови на Милграјн. 6мм ширина Идеална големина за мажи со големи раце; рамен опсег за удобност. Може да се носи со каква било формална облека или или да се носи како машки венчален прстен/бенд.925 Стерлинг сребро.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 2CT TDW Diamond 10K Rose Gold Double Halo Bridal Set

Изработен во 10 K Rose Овој сет на невестински серија на империјален дијамант има прстен за ангажман со бри�

DEN 12095.68