• Ново
Женски Фустани Тркалезно Деколте Цветен Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Средна Должина А-Линија Зелена Л

Женски Фустани Тркалезно Деколте Цветен Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Средна Должина А-Линија Зелена Л

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Детали за производот. КАЗКСД Женски Фустани Тркалезно Деколте Цветен Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Средна Должина А-Линија Зелена Лгендер : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 100% Шифонбојки : Зеленило : Должина На Лдрес : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Кратко Деколте : Тркалезно Деколте Тип На Шема : Цветни Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, РАБОТА, ЗАБАВА, Секојдневно, Датуми, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ТКАЕНИНА : фустаните Во А-Линија за жени се изработени од удобен И лесен Шифон, обезбедувајќи ви кул и пријатно искуство со носење. Овие боемски женски фустани се лесни, но не проѕирни, не тешки дури и во сончево време. Фустаните за нишање Со Кратки Ракави за жени е дефинитивно првиот избор за летна гардероба. ДИЗАЈН : печатени макси фустани за жени/бохо фустани со кратки ракави/фустан со набразден раб а-линија/фустан со замав со висок струк/боемски фустан со врат v/нивоа на течни фустани за жени/фустан со замав со појас/летни женски фустани/фустани со фит и одблесок за жени/лесен шифон макси фустан/фустани од макси жени на плажа. НЕЖЕН БОЕМСКИ ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : женските фустани Од А-Линија ви овозможуваат меко пријатно искуство на допир, пријателско за кожата. Врвот на бохо фустаните е шик принт, разубавете ја вашата убавина. А-линија замав летни фустани со појас, прилагодете се на вашето ниво на удобност. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : женските фустани со печатени нивоа можат да одговараат со високи потпетици, чизми или сандали за трендовски изглед,исто така можат да се спарат со капа со обод за да ја покажат вашата дарежлива. Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, партија, и така натаму. НЕГА НА ОБЛЕКА : за да се обезбеди долговечноста на женските фустани, се препорачува машинско миење во ладна вода и закачување за сушење. Избегнувајте употреба на белило или омекнувачи, бидејќи тие можат да ја оштетат нежната ткаенина и дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плажа Фустани За Жени Долги Макси Жени Обични Летни Фустани Цветни Печатени Возбудувања Фустан V Вратот Краток Ракав Мини Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плажа Фустани За Жени Долги Макси Жени Обични Летни Фустани Цветни Печатени Возбудувања Фустан V Вратот Краток Ракав Мини Фустан

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

DEN 2.00
готски летен фустан Ноќта На Вештерките Гроздобер Фустан Средновековни Фустани Со Плус Големина Двослоен Завој Врвка Со Висок
  • Ново
Оценка на клиентот:

готски летен фустан Ноќта На Вештерките Гроздобер Фустан Средновековни Фустани Со Плус Големина Двослоен Завој Врвка Со Висок

Упатство за перење : Рачно Перење Или Машинско Перење во ладна вода, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложу

DEN 479.84
Хуаи Женски Летни Макси Фустани Фустани За Забави Фустани Без Ракави Со Високи Ракави Со Висок Струк Со Низок Сплит Ремен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Летни Макси Фустани Фустани За Забави Фустани Без Ракави Со Високи Ракави Со Висок Струк Со Низок Сплит Ремен Фустан

31" Должина : 112см / 44 Големина : XXXL Биста : 96cm / 37 Големина : XL Биста : 86cm / 33.Нашите УСЛУГИ : какви било прашања �

DEN 0.33
кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

кнкрхпсе Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Џеб Лабав Фустан Дами Кружен Врат Секојдневен Фустан До Колена Розов Фустан

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84
Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни

ДАЕТИРОС Фустани Со Долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбу

DEN 383.84
Обичните Фустани На Сендкилвомен Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обичните Фустани На Сендкилвомен Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 25cm / 9.84" Должина : 115cm / 45.28"Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

DEN 0.67
Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Ociviesr Модни Жени V - Вратот Долг Ракав Долг Фустан Дами Цветни Печати А-Линија Фустан Кратки Туника Фустани За Жени Се Облекуваат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Модни Жени V - Вратот Долг Ракав Долг Фустан Дами Цветни Печати А-Линија Фустан Кратки Туника Фустани За Жени Се Облекуваат

Карактеристики : Гроздобер,Печатен,VВрат,Долг Ракав,Макси Фустан, Долг Фустан,Гроздобер Стил,Фустан За З

DEN 574.08