• Ново
Миди Фустан со Копче за Жени килили, Фустан Со Цветни Кошули Со Кратки Ракави

Миди Фустан со Копче за Жени килили, Фустан Со Цветни Кошули Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 516.64

Износ

Женски Копче Надолу Миди Фустан, Краток Ракав Цветни Печатење Појас Лабава Кошула Фустан. Карактеристики : . Овој основен миди фустан е задолжителна пригода!. Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу пред да нарачате. Големина(см)ttttttttttt Length : t119t Bust : t99tsleve : t29нив : t181пресврт : t71. Мt Length : t121t Bust : t103tsleve : t29, 5нив : t185пресврт : t75. Lt Length : t123t Bust : t109tsleve : t30. 5нив : t191пресврт : t81. XLt Length : t125t Bust : t115tsleve : t31, 5нив : t197пресврт : t87. Големина (инчи)ttttttttttt Length : t46,85 t Bust : t38, 98 tsleve : t11, 42 нив : t71, 26 пресврт : t27, 95 . Мt Length : t47, 64 t Bust : t40, 55 tsleve : t11, 61 нив : t72, 83 пресврт : t29, 53 . Lt Length : t48. 43 t Bust : t42. 91 tsleve : t12. 01 нив : t75. 20 пресврт : t31. 89 . XLt Length : t49. 21 t Bust : t45. 28 tsleve : t12. 40 нив : t77, 56 пресврт : t34. 25 . Спецификација : . Материјал : Вискоза, винал, памук. Боја : Мулти-боја. Пол : За Жените. Стил : Секојдневен, секси. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Карактеристика : Краток Ракав, Врат На Ревер V, Цветен Принт, Лабаво Вклопување, Со Ремен, Затворање На Копчиња, Течен Расцеп На Полите, Должина На Коленото. Лесно за ставање и полетување. Ткаенина : Изработена од висококвалитетна вискоза, винална, памучна. Мека и дише, лесна и не проѕирна. Ткаенината има одредено истегнување. Удобно за носење. Дизајн : Секси миди фустан со копчиња со елегантна боја, апсолутно модерен и привлечен. Во него ќе добиете тони комплименти и ќе ги привлечете сите погледи. Прилика : Костуми за многу прилики, Како Што Се Забава, Плажа, Матурска, Музички Фестивал, Датира, Патување, Свадба, Модна Ревија, Коктел, Клуб, Одмор и Секојдневниот Живот. Натпревар : Стилски фустан од кошула, одлично оди со блејзер, јакна, кардиган, чорапи, станови, чизми, чанта, сандали, високи потпетици, рамни чевли за да создаде разновиден изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Есенски Фустани Кошула Фустан Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фуста�

DEN 0.33
Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 303.84
Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Со долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбудлив Раб Долг Ракав Фустан За Возрасни

ДАЕТИРОС Фустани Со Долги Ракави За Жени Макси Женски Секојдневен Божиќен Печатен Тркалезен Врат Возбу

DEN 383.84
Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ociviesr Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс Шорцеви Женски Секојдневен Фустан

Женски Удобни Еднобојни Врвки За Влечење Памук Секојдневен Лабав Прав Џеб Дома Каприс шорцеви Материја

DEN 415.84
Хуаи Женски Летни Макси Фустани Фустани За Забави Фустани Без Ракави Со Високи Ракави Со Висок Струк Со Низок Сплит Ремен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Летни Макси Фустани Фустани За Забави Фустани Без Ракави Со Високи Ракави Со Висок Струк Со Низок Сплит Ремен Фустан

31" Должина : 112см / 44 Големина : XXXL Биста : 96cm / 37 Големина : XL Биста : 86cm / 33.Нашите УСЛУГИ : какви било прашања �

DEN 0.33
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84