• Ново
Акустична гитара за Дизајнер за откривање од прв чин

Акустична гитара за Дизајнер за откривање од прв чин

Buyers rating:
DEN 495.04

Износ

Акустичната гитара за дизајнер на Discovery Discovery им овозможува на децата инструмент на кој можат да ги научат основите. Тонот, удобноста, играњето и дејството со ниски жици го олеснуваат употребата за почетник. Етикетите на копчињата за подесување ги идентификуваат жиците и белешките што ги играат. Овој прв чин Акустична гитара за откривање, исто така, има забавен и шарен цветен дизајн. Вклучува илустрирани упатства за поставување на прстите и како правилно да се играат различни белешки. Децата можат да ја користат оваа гитара за лекции или да вежбаат дома. Пејте и струјле со оваа гитара . Одличен тон, удобност и играност со акција со ниски жици . лесно играње за почетници . Акустична гитара за деца доаѓа со патентирани капаци на жици за да ги заштити малите прсти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00
Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои...

DEN 456.00
Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33
Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33