• Ново
Декорации за Божиќни таблети за време на празник, пакувања

Декорации за Божиќни таблети за време на празник, пакувања

Buyers rating:
DEN 230.24

Износ

Декорацијата за сребрена снегулка на празникот ќе изгледа едноставна и прекрасна на полица, библиотека, фустан или мантија. Ако сакате свеж изглед оваа сезона на празници, поставете неколку на вашата мантија или креирајте централен дел за вашата маса. Baseицата база го олеснува поставувањето каде и да изберете да го прикажете. Кога не е во употреба, завиткајте во ткиво и чувајте во покриена кутија. Времето за одмор 8 точки Сребрена снегулка декорација е волшебна декорација што ќе ја барате секоја година додека го украсувате вашиот дом. Декорација на Божиќна таблета Сребрена снегулка, 2 пакет, 7,5 "& 9,5". Класичната декорација на празници му дозволува на оваа симпатична табелп снегулка да облече полица, библиотека, маса, фустан или мантија. Можете дури и да ја вклучите зачудувачката сребрена снегулка во центарот на одмор за да ги направите семејните оброци дополнителни специјални. Боја : Сребрена. Димензии на производот : 5,5 "x 4" x 7,5 "и 8" x 4 "x 9,5". Модел # 174328. Совршена големина : Дизајниран со приказ на таблети во умот, снегулката мери приближно 8 x 4 x 9,50 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33