• Ново
Божиќ Мини Молив Врвот Стампери-Канцелариски Материјал -

Божиќ Мини Молив Врвот Стампери-Канцелариски Материјал -

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Додадете ги овие на врвот на моливи, а потоа печат тука насекаде. Совршен За божиќни детски занаети овие стампери прават црвени и зелени дизајни. Уште подобро нема хаос. Користете ги овие на домашни празнични картички хартиени проекти DIY декор и повеќе со часови и часови забава. Безбеден и нетоксичен. Пластика. 2 " Во Согласност СО АСТМ Д-4236. Безбеден и нетоксичен. Пластика. 2".

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67
Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67