• Ново
Xstamper, XST40311, Тешки ДОБИ Само-Мастило Dater, Секој

Xstamper, XST40311, Тешки ДОБИ Само-Мастило Dater, Секој

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Метал само-мастило 10-годишниот печат за датум на порака е идеален за голем волумен. Ја печати добиената датирана порака. Пластичната рачка е удобна и издржлива. Рамка копија отпечатоци во сина боја. Датум отпечатоци во црвено. Xstamper Тешки ДОБИ Само-Мастило Dater, 1 Секоја (Количина) Само-Мастило Линија Dater, Тешки, "Примени", Сина/Црвена XST40311 : Метал само-мастило 10-годишна порака датум печат е идеален за голем волумен. Ја печати добиената датирана порака. Пластичната рачка е удобна и издржлива. Рамка копија отпечатоци во сина боја. Датум отпечатоци во црвено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Услуга за копнена Пошта Лице Кое Работи Самонабивајќи Гумен Печат Мастило За Мастило За Деловна Канцеларија-Фуксија Мастило-Големо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Услуга за копнена Пошта Лице Кое Работи Самонабивајќи Гумен Печат Мастило За Мастило За Деловна Канцеларија-Фуксија Мастило-Големо

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со самомастило од Шмркање мрзливост Дизајнот н

DEN 0.67
Сунѓер Дауберс 3 Пкг 1.25 Х. 75 Х. 75
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сунѓер Дауберс 3 Пкг 1.25 Х. 75 Х. 75

Цукинеко 3 мали сунѓерски даубери за матрицирање Допрете сунѓер лесно на подлогата за печат За најдобр�

DEN 1.00
Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг

РокАБлокови Печат Блок Сет 4 / Пкг4"X6", 3"X4", 1.5"X6", 1"X1" ПРИДРУЖНИК КРАФТЕР РОК БЛОКОВИ ГОЛЕМ ГУМЕН ПЕЧАТ МОНТА

DEN 2.67
Две хартиени диви чисти марки, 8,5 4,5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Две хартиени диви чисти марки, 8,5 4,5

Овие марки се кристално јасни и ви овозможуваат да видите каде ќе се појави сликата на вашата страница...

DEN 0.67