• Ново
Графички Занаетчиски Стил Печати За Прицврстување-#1, Пк 1, Хемптон Арт

Графички Занаетчиски Стил Печати За Прицврстување-1, Пк 1, Хемптон Арт

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Графички 45 Печати За Прицврстување Во Занаетчиски Стил - #1 Хемптон Уметност-Графички 45 Печати За Прицврстување Во Занаетчиски Стил. Овој сет содржи различни забавни дизајни кои ќе го додадат тој дополнителен допир на голем број проекти. Печати се црвена гума на бела пена. Овој пакет содржи различни немонтирани марки на еден подлоген лист од 8х4 инчи. Достапно во различни дизајни, секој продаден одделно. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Описпечатете слоеви на боја за да создадете блескави дрвја за сите сезони со овие јасни печати за дизај�

DEN 2.00