• Ново
Кели Турки Јасни Марки-Тексас

Кели Турки Јасни Марки-Тексас

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Кели Турки Јасни Марки-Тексас Херој Уметност-Кели Турки Јасни Марки. Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс без фталат нетоксичен и биоразградлив. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно). Овој пакет содржи Тексас : збир од девет јасни марки на еден лист за поддршка од 4х3 инчи. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67
Licenter lices stamper на ролери за свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Pep

DEN 191.84
Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-

КајзеркрафтКуќа Се Зголеми Јасни Марки Јасните марки се лесен начин за додавање на потпишани слики во п

DEN 303.84