• Ново
Ренџер Втиснување Прав-Супер Парична Казна Бакар

Ренџер Втиснување Прав-Супер Парична Казна Бакар

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Додадете димензија и сјај на вашите проекти Со Прашок За Втиснување На Ренџер. Идеален за печат, букви и додавање завршни допири на секој проект. Големината на теглата е 1 мл, но тежината на полнење може да варира во зависност од бојата, бидејќи некои бои тежат повеќе или помалку само само со пигмент. Достапно во различни бои; секој се продава одделно. Без киселина и нетоксични. Во согласност СО АСТМ Д4236. Ренџер Втиснување Во Прав-Супер Парична Казна Бакар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блоквала Блок Печат, Вител
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блоквала Блок Печат, Вител

Крај Блоквала Блок Печат, Вител : забавен и уникатен печат за користење за создавање слики на хартија и д

DEN 143.84
Датиран Материјал Отворете Веднаш Писмо Пошта Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Мали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Датиран Материјал Отворете Веднаш Писмо Пошта Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Мали

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со самомастило од Шмркање мрзливост Дизајнот н

DEN 2.67
Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67