• Ново
Garnier Chould мешавини со мемборен богатство на шампон и третман, сет за подароци

Garnier Chould мешавини со мемборен богатство на шампон и третман, сет за подароци

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Garnier Clebuls мешавини од мед богатство и третман, сет на подароци, пронајдете ги омилените за нега на коса за одмор! Целиот наш сет за подароци за мешавини ги вклучува нашето кокосово масло и шампон за мазнење со путер од какао, балсам и бесплатен балсам за оставање. Занесете ги вашите нишки со ексклузивен лек за мазнење, мешано со кокосово масло и путер од какао што го храни, го зачудува непожелниот фриз и се бори против висока влажност до 24 часа интензивно мазна коса. Веган и мешан без парабени, фталати, минерални масла или DMDM ​​Hydantoin. Сите производи на Гарние се одобрени од Меѓународниот без суровост во рамките на програмата „Лепинг Бани“. Гарниер цели мешавини на мед богатства со шампон и третман, сет за подароци Гарниер цели мешавини на мед богатства Поправка на подароци сет со бесплатни марокански аргани и масла од Камелија навлажнувачки кондиционер за остава. 74 проценти видете помалку сплит краеви во 1 употреба со мед богатства што ги поправаат шампонот и балсам. Мешан со одржливо извори од багрем мед и восок од пчели, нашите меди богатства Шампон и салдорот поправка на сува, оштетена коса со борба против кршење и видливо намалување на сплитните краеви. Нашиот масла од марокански арган и масла од Камелија е измешан за да ги храни низите и да ја врати полнотата за да открие луминисцентен сјај. Сите производи на Гарние се одобрени од Меѓународниот без суровост во рамките на програмата „Лепинг Бани“.

Карактеристики

Производи во категоријата

Симплмасигени Тенк Блузи За Жени Плус Големина Клиренс Женска Мода Цврста Удобна Лабава Маица Без Ракави Блуза Обични Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симплмасигени Тенк Блузи За Жени Плус Големина Клиренс Женска Мода Цврста Удобна Лабава Маица Без Ракави Блуза Обични Врвови

Женска Мода Цврста Удобна Лабава Маица Блуза Без Ракави Секојдневни Врвовикарактеристики : 1 Карактери�

DEN 287.84
Контрола На Суспензијата Рака
  • Ново
Оценка на клиентот:

Контрола На Суспензијата Рака

Контролна Рака Предна Горна Лева Суспензија Контролна Рака Дополнителни Карактеристики Боја : Црна Зав

DEN 1.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Главен пад Не е комплетна гардероба без, Кирин од Бринли Ко Овој вегански кожен чизми има лесен запис за

DEN 1055.84