• Ново
Викерман 3 Јасно Топката Божиќ Украс Со Слива Сјајот Внатрешни Работи, по торба

Викерман 3 Јасно Топката Божиќ Украс Со Слива Сјајот Внатрешни Работи, по торба

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Викерман 3 " Јасно Топката Божиќ Украс Со Слива Сјајот Внатрешни Работи. Оваа ставка доаѓа со 12 орнаменти по единица. Секој украс има сребрена врежана капа и врвка за лесно закачување. Направен е од проѕирна пластика отпорна на кршење со брилијантен сјај нагласен ентериер. Се препорачува За Внатрешна Употреба. 12 Парчиња по торба. Сјајот Нагласи Внатрешни Работи. Се одликува Со Сребрена Врежана Капа со Врвка За лесно закачување. Само За Внатрешна Употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00