• Ново
Без граници на ребрата на јуниори со кратки ракави

Без граници на ребрата на јуниори со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ребрести текстури и дизајн на вратот со V-вратот ги истакнуваат овие граници со странично руширање за удобно вклопување. Совршено за забавни активности за викенд, оваа кратка ракав е лесно слоеви под вашата омилена јакна за симпатичен изглед и парови со фармерки или џогери за целосен стил. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Руширање на страни; Ребрестиот плетено тело. Ребрата на јуниори со кратки ракави од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84