• Ново
Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти

Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа кул и удобна шпагети-лента Cami има долга должина што е совршена за положување. Основно, но суштинско парче облека за сите млади дами. Нема граници кога станува збор за оваа камизола, во која има вграден градник за поддршка и прилагодливи ленти, можете да одите од училиште директно до вас секојдневно вежбање и да се чувствувате тотално безбедни. За деновите кога не ви треба толку голема поддршка, подлозите на градник се лесно отстранливи. Опремениот изглед оди одлично со драфтиран кардиган или јакна. Без граници за полици на полици на јуниори со прилагодливи ленти : 95% памук, 5% спандекс. Камизола на јуниори. Вграден градник. Отстранливи влошки за градник. Шпагети ленти. Прилагодливи ленти. Опремени. Достапно во разновидни бои. Извадете ги влошките пред миењето, машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ленаго Плус Големина Две Тимови Женски Летни Салони Сетови Квадратни Вратот Култура Резервоарот Врвот И Шорцеви Сетови Дуксери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ленаго Плус Големина Две Тимови Женски Летни Салони Сетови Квадратни Вратот Култура Резервоарот Врвот И Шорцеви Сетови Дуксери

32 " Големина : ХХЛГолемина Облека за одмор за жени 2 парчиња комплет, 2 парчиња шорцеви комплет за жени, шо�

DEN 271.84
Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина

Опис : поради дизајнот На обликот На божиќната декорација, овој калап може да додаде божиќни чувства и д�

DEN 1.67
Мвеомтд Јога Фитнес Хеланки Женски Спортски Трчање Контрола На Тренингот Тренингот Панталони Јога Панталони Јога Панталони За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Јога Фитнес Хеланки Женски Спортски Трчање Контрола На Тренингот Тренингот Панталони Јога Панталони Јога Панталони За

Со широк, висок струк, овие јога хеланки совршено се вклопуваат во вашето тело и го кријат стомакот за с�

DEN 319.84