• Ново
Серта Браун Кариран Полиестер Фрли 50.0 60.0

Серта Браун Кариран Полиестер Фрли 50.0 60.0

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Ова Серта Свиленкасто Кадифено Електрично Ќебе За Фрлање е само нешто што ќе ве загрее во студените зимски ноќи. Ова удобно ќебе за фрлање затоплување е совршено за ослободување од морниците. Контролорот ви овозможува да ја добиете вистинската температура и ви овозможува да го намалите термостатот за да заштедите енергија и пари. Терапевтските поставки за топлина може да се контролираат за да останете удобни без разлика дали спиете или само се релаксирате на вашиот кауч. Ќебето брзо се загрева и е ефикасно во одржувањето на удобноста. Не покривајте или завиткајте го контролорот и проверете дали двата предмети се во добро проветрено подрачје кога се користат. Исушете го воздухот или исушете го на тивок оган, измијте сами, не избелувајте и не пеглајте. ВАЖНО-НЕ ЗА доенчиња, деца, неспособни лица или животни и домашни миленици. Фрли Големина 50 " "Х 60" * * * Забелешка За Клиенти Надвор Од Северна Америка. Овие загреани производи за постелнина беа направени за работа СО Електрични системи 110 V. Ако живеете во земја која користи различен електричен систем, можеби ќе треба да користите конвертор за да функционираат овие производи. Чинот на користење на конвертор автоматски ја поништува гаранцијата за овие производи. **Сите Серта Ќебиња се ригорозно тестирани и одобрени од трета страна (УЛ Или ЕТК Интертек) за да се усогласат со тековните стандарди за безбедност во индустријата. Ве молиме наведете ги вклучените упатства за употреба и безбедност и приложената слика на етикетата на производот за да обезбедите безбедно работење. МЕКА И УДОБНА - никогаш повеќе не се качувајте во ладни чаршафи. Електрично Загреано Ќебе За Фрлање во ултра мека свиленкаста кадифена ткаенина. Фрли големина вклучува 1 контролер. Полиестер. ТЕРАПЕВТСКО ОЛЕСНУВАЊЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО со ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ за ТОПЛИНА-пријатното ќебе за фрлање има ултра тенки жици за греење за дополнителна удобност. Контролорот Вклучува автоматско исклучување и персонализирани поставки за топлина. БЕЗБЕДНОСТ-НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА-контролорот вклучува тајмер за автоматско исклучување за безбедност и сигурност. Сите Серта Ќебиња се тестирани и одобрени од 3-та страна (УЛ Или ЕТК Интертек) за да се усогласат со стандардите за безбедност во индустријата. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И ЛЕСНА НЕГА-ќебето е машина за перење и фен безбедно за ваша погодност. Осигурајте се да ги исклучите и отстраните контролорите пред миење. Не користете продолжен кабел или лента за напојување за овие ќебиња. КОНТРОЛЕР-има 5 поставки за топлина и вградено автоматско исклучување од 4 часа за безбедност, заштеда на енергија и погодност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Музика Забелешка Пијано Шема Фланелен Фрли Ќебе За Кревет Троседот Каучот Сите Сезона Топло Супер Мека Лесен Ќебе Кралот Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Музика Забелешка Пијано Шема Фланелен Фрли Ќебе За Кревет Троседот Каучот Сите Сезона Топло Супер Мека Лесен Ќебе Кралот Големина

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 0.33
Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 287.84
Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски

Бренд : Носбеи Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина Големина : 30х40 инчи (75х 100см) 40 х 50 инчи (100х130см)...

DEN 271.84
Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33
Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд Крава Фрли Ќебе За Жени Мажи Ќебе Подароци За Возрасни Мажи Цветна Крава Лесна Мека Пријатна Нејасна Симпатична Хајленд

Опис На Производот Зошто го избравте Носбеи? Носбеи е домашен моден бренд со 10 години професионално раб�

DEN 3.00
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67
Fau Fur Luxury фрла 102in 116in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 367.52
Камен И Бела Вафли Плете Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Камен И Бела Вафли Плете Фрли

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 2079.84