• Ново
Бетси nsонсон Houndstooth Пинк Шерпа Реверзибилно фрлање ќебе

Бетси nsонсон Houndstooth Пинк Шерпа Реверзибилно фрлање ќебе

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Зачуден со фрлањето на Шерпа на Бетси nsонсон. Направено со употреба на 100% полиестер, ова двострано фрлање Шерпа е дизајниран за мекост. Печатењето има преголема шема на Hound Stooth во текот на светло розово и бело обратно во цврста розова шерпа. Ова ќебе за фрлање е во тешка категорија и обезбедува дополнителна топлина за да го задржите вашето тело пријатно без разлика дали се наметнува на каучот или додавајќи го тој дополнителен слој на вашиот кревет. Тежината на лицето е 240 GSM со обратна тежина на 200 GSM. Сите ќебиња за фрлање вклучуваат лого на Бетси nsонсон за тој дополнителен елемент за дизајн. Сите тие се лесни за грижа и машини што се перат за долготрајна ставка. Се одликува со преголема шема на Hound Stooth во текот на светло розово и бело обратно во цврста розова шерпа. Ова ќебе за фрлање е во тешка категорија и обезбедува дополнителна топлина за да го задржите вашето тело пријатно без разлика дали се наметнува на каучот или додавајќи го тој дополнителен слој на вашиот кревет; Тежина на лицето : 240 GSM, Обратна тежина : 200 GSM. Анти-пилинг финиш.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вини Ќебето Пух Допадливи Цртани Филмови За Повеќекратна Употреба Уметничко Ќебе За Момчиња Од Колеџ Девојки За Внатрешни Дневни,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вини Ќебето Пух Допадливи Цртани Филмови За Повеќекратна Употреба Уметничко Ќебе За Момчиња Од Колеџ Девојки За Внатрешни Дневни,

Големина на материјал : 75гр полиестерска ткаенина, 100% полиестерски влакна, погодни за секојдневна декор

DEN 2.33
Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67
Fau Fur Luxury фрла 102in 116in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 367.52
Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За

Детали за производот : ова фланелен ќебе е супер меко, убаво, дише, топло и удобно, но не премногу жешко.Ви

DEN 1.00
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67
Музика Забелешка Пијано Шема Фланелен Фрли Ќебе За Кревет Троседот Каучот Сите Сезона Топло Супер Мека Лесен Ќебе Кралот Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Музика Забелешка Пијано Шема Фланелен Фрли Ќебе За Кревет Троседот Каучот Сите Сезона Топло Супер Мека Лесен Ќебе Кралот Големина

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 0.33
Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли

Големина : 40€60cm / 15.75€23.6 во Материјал : Полиестер Вклучен Пакет : 1 ● подна подлога Известување : Поради а�

DEN 0.33