• Ново
Океански тековни панталони за мажи за мажи

Океански тековни панталони за мажи за мажи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Патувајте од А до З во удобен стил од океанот струја. Овие панталони за мажи се совршени за која било дестинација или едноставно го прават дел од вашиот ансамбл од дома. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи затворање на копчето со големина M. со Zip Fly. Наклон предни џебови. Џеб за заварување. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки џебни панталони од океанот струја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки Лесно е да се облекувате или да се облек

DEN 0.67
Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant

Овој секојдневен џогер од руно има лента за влечење и заоблена нога која е удобна и стилска без разлика �

DEN 448.00
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68