• Ново
Машки плетени предни панталони отпорни на брчки

Машки плетени предни панталони отпорни на брчки

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба. Тие се идеални за обични и формални поставки. Носете ги овие пантолони со плетени пред да работат, семејни собири или додека се дружите со пријателите. Плетирани панталони отпорни на предни брчки на Georgeорџ Биг : Класично вклопување. Памук-мешавина. Отпорен на брчки. Плетиран фронт. 2 предни џебови. 2 џебови со заварување на копчињата. Кренати нозе. Јамки на појас. Затворање со едно копче со летање со патент. Панталоните за мажи на Georgeорџ се идеални и за обични и за формални поставки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез

Воведување на XX Chino EZ на Леви Со целосна еластична половината и опуштена, зашилена нога, тие се лесни, раз

DEN 1.67
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68