• Ново
Машки тенок вклопување во одделни панталони со рамни предни панталони за фустани за перформанси

Машки тенок вклопување во одделни панталони со рамни предни панталони за фустани за перформанси

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Детали за производот Нашите панталони со цврсти костуми се сигурни дека ве интересираат паметни. Тие се дизајнирани во тенок вклопување, тоа е елегантно и безвременско, нудејќи силуета која е паметна и смела, совршена за работните денови во канцеларијата и викендите во градот. Ако сакате да го оставите костумот дома, овие тенок фит фустан, патеки се една од најдобрите компоненти за облека за одвоени, бидејќи тие ќе изгледаат одлично со безброј типови и бои на јакна, што ви дава можност за стилски, елегантен изглед. Карактеристики на производот - Материјали : 65% полиестер, 35% вискоза - рамен предниот дел - тенок дизајн дизајн - цврсти бои - шипка за кука и прицврстување на поштенски патенти - има јамки на ременот - да, број на џебови - машина за миење на машина и нега - полиестер, вискоза - Машинска миење, сува суво вклопување и големина - Тенок панталони за вклопување седат малку под половината со тенок вклопување, иако колковите и бутовите и директно или тесно отворање на нозете. Материјал : 65%полиестер, 35%вискоза. Панталоните за фустани се нерасположени, така што можете да опашкате според вашите сопствени потреби. Карактеристики : Тенок вклопување, наклонети странични џебови, 2 џебови на грбот, наредени на коленото, поштенски мува, без плети, непречено и прилагодени. Очена : Овој рамен преден фустан панталони добро се совпаѓа со формалниот елек, кошулата за фустани и блејзерот, совршен за бизнис, работни денови, свадба, датира, дипломирање, матурска и некои други формални или обични прилики. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја сликата за предлог со големина внимателно (не табелата со големина на Амазон). Сите големини се мерат со рамно, земете ја следната големина доколку сакате да постигнете поудобно вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко...

DEN 383.68
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68
Phat Farm Man's Lite Cargo Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Phat Farm Man's Lite Cargo Pant

Овие панталони за летови на мажите Phat Farm се трендовски и удобни Направени од мек и издржлив памук, овие т

DEN 383.68
Машка суштинска лесна панталона
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка суштинска лесна панталона

Чудата за машка алатка за чудо е одличен избор целосна внатрешна влечење со рамен фронт и ¾ еластичен по

DEN 3.00