• Ново
Напредно удобно удобно рамни предни панталони на Вранглер

Напредно удобно удобно рамни предни панталони на Вранглер

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Willе ги обожавате овие напредни рамни предни панталони за удобност на Wrangler. Тие обезбедуваат напредна удобност со иновативна флекс технологија. Одликувајќи се со два слаби предни џебови, без плети и џебови за заварување. Овие панталони се совршен додаток на вашата гардероба. Можете да ги носите на работа, за ноќна ноќ или за секојдневен ден дома. Изберете од разновидни бои. 99% памук/1% ликра. 2 црвени предни џебови. Назад џебови со заварување со затворање на копчињата. Невидлива флексибилна лента за половината. Вранглер Пет Starвезда Премиум. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки Лесно е да се облекувате или да се облек

DEN 0.67
Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи

Опис на производот Создадете класично паметен изглед со овие панталони од волна костум, направени од цв

DEN 0.33
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68