• Ново
Бесплатно склопување машки панталони со плетени џогерски панталони

Бесплатно склопување машки панталони со плетени џогерски панталони

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Работата до викендот е покриена со плетени панталони за џогер со бесплатни склопување во ладна мешавина од памук со финиш. Дизајнот за повлекување со прилагодливо влечење овозможува удобно вклопување додека ги спарувате овие машки џогири со маица поставена под вашата омилена кошула на копчето за опуштен изглед. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/30% рециклиран полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. fit : опуштена, малку заострена нога. Inseam : 29-1/2 ”Inseam. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност; Внатрешно влечење. Ockебови : 2 предни џебови за поштенски патенти, 1 задниот џеб. Карактеристики : Twill плетено тело; Контрастни ленти; Faux лета; Детали за предниот цвест. Машки плетени панталони од бесплатно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки Лесно е да се облекувате или да се облек

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко Лесната ф�

DEN 383.68