• Ново
Стандардни панталони за машка чино на Леви

Стандардни панталони за машка чино на Леви

Buyers rating:
DEN 383.68

Износ

XX Chino на Леви - не ги нарекувајте какис. Тие се помеки, со вистинска количина на истегнување. Малку побудуван од нашиот тенок затегнување, тие имаат малку повеќе да даваат, но изгледаат исто толку чисти и современи. Овој пар е облечен во облека за гроздобер изглед и чувство во живо. 98% памук, 2% еластан. Twill. Се протега. Редовно преку седиштето и бутот. Заштитена нога. Седи под половината. Предниот пораст : 13,75 ", колено : 21,75", Отворање на нозете : 16,5 ", мерења засновани на големината 46. средна тежина. Модерно преземање на класичното чино. Мека, удобна рачна рака. Разновидно вклопување што се спушта до глуждот. Ткаени со А. Совет за стрии за целодневна удобност и лесно движење. Облека за облека. Голема и висока големина значи дека тие ќе се вклопат точно како што треба. Бело јазиче. Ова е производ само преку Интернет. Не е квалификуван за враќање и размена во продавниците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко...

DEN 383.68
Arrowебно џеб, џеб, панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Arrowебно џеб, џеб, панталони

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од м

DEN 0.33