• Ново
Големи и високи плетени перформанси на мажите во Саване, панталони со кино

Големи и високи плетени перформанси на мажите во Саване, панталони со кино

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Удобноста, функционалноста и стилот се обединуваат за да создадат крајно големо и високо чино. Од работа до вечера и обични денови до среќен час, овие плетени панталони удобно ќе ве одведат низ што и да е денот, благодарение на измислицата за истегнување, удобна лента за половината што ви дава дополнителна 3â на половината, технологија што не е железо Да ве задржи подалеку од таблата за пеглање и директно одговара за да ви го даде крајниот рационализиран и привлечен изглед. Пар со поло за повеќе случајни денови, и стил со фустан кошула и јакна за поелегантен изглед. Директно вклопување на нозете - тример низ седиштето и ногата . Увезените работни панталони со проширување имаат удобна лента за половината што ви дава до 3 инчи. Не-железо : технологијата без железо ви дава мазен и пар панталони без брчки за кои е потребно нула пеглање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез

Воведување на XX Chino EZ на Леви Со целосна еластична половината и опуштена, зашилена нога, тие се лесни, раз

DEN 1.67