• Ново
Уникатни поволни цени за исечени панталони за мажи, тенок вклопени рамни предни панталони панталони

Уникатни поволни цени за исечени панталони за мажи, тенок вклопени рамни предни панталони панталони

Buyers rating:
DEN 504.00

Износ

Шарени панталони со исечен прилагодениот добар избор за бизнисмени. Тенок фит и рамен предниот дизајн ја обликува вашата линија на телото и прави да изгледате стилски. Направено од мека ткаенина, шарените панталони ви овозможуваат добро искуство со носење. Лесно е да се совпаднат исечените шарени панталони со кошули, маици, поло маици или блејзер. Совршено за вас да се облекувате на работа, Денот на таткото, училиште, матурска, свадба, забава или датира. Етикети со производи со меѓународни големини. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи големина 32. Мешање (мерење ( Во инчи) Меѓународна големина Половина на половината Хип ГИРТ должина на задниот дел28 - - 31 1/2 38 5/8 - 39 3/830 32 5/8- 40 1/2 - 39 3/432 - - 35 3/8 42 1/2 - 40 1/234 37 3/4 44 1/2 - 40 1/2 Единствени поволни цени Машки исечени панталони тенок вклопени рамни предни матурски панталони 78% полиестер, 20 % Вискоза, 2% спандекс. Шема на ленти. Тенок вклоп. Исечен. Увезен. Машината што може да се пее.

Карактеристики

Производи во категоријата

Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant

Овој секојдневен џогер од руно има лента за влечење и заоблена нога која е удобна и стилска без разлика �

DEN 448.00
Wrangler Men's Rugged Pant Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Rugged Pant Pant

Солидна комунална комунална комунална комунални услуги на Wrangler ќе ги задржи предизвиците на вашите нај

DEN 367.68