• Ново
Полу Ракав Опремени Лето Тенок Џемпер

Полу Ракав Опремени Лето Тенок Џемпер

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Материјал : овој женски џемпер со кратки ракави е изработен од ултра мек и удобен висококвалитетен плетен материјал, кој е толку удобен и дише. Каузален елегантен џемпер за жени носат во лето пролет или есенкарактеристики : женски полу ракави врвови,. деколте на екипажот, плетена изработка, права ребрести полите и манжетните, модни врвови за џемпери, секојдневна вградена блуза кошула, Материјал со цврста боја : овој џемпер со кратки ракави на жените е изработен од ултра мек и удобен висококвалитетен плетен материјал, кој е толку удобен и дише. Каузален елегантен џемпер за жени носат во лето пролет или fall. Карактеристики : женски полу ракави блузи, деколте на екипажот, плетена изработка, директно ребрести полите и манжетни, модни џемпери блузи, обична вградена блуза кошула, цврста боја. Прилики : Овој лесен џемпер за жени не се само елегантни џемпери со пуловер, туку и секојдневни слатки летни врвови, совршено прилагодени за шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок,одмор, секојдневно, слободно време, свечено и секојдневно носење, удобно и витко. Натпревар : оваа еднобојна плетена блуза лесно може да се спари со секоја облека и чевли во вашата гардероба, како слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици или спортски чевли, за симпатичен и секојдневен изглед во aut, лето и пролет. Нега за перење : Предложете миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Точка специфики : Сезона : Лето Пол

DEN 143.84
Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

65" половината : 114см / 44.58" Колк : 106см / 41 Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации голем�

DEN 3.33
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

DEN 0.67