• Ново
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузакарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. со вашите омилени, фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Блузи.Usukeubustsleeveshoulderlengthlarge61036116cm/45.67"22cm/8.66" 49cm/19.29 "74cm/29.13" Големина : LSize. : Ларгеус : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 116cm/45.67"Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 49cm/19.29 "Должина : 74cm/29.13" Giligiliso Машки Кошули Дозвола Мажи Повик Круг Вратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза. Направено е од памук. Удобните ткаенини ви помагаат да носите подобро. Comfortableономски Удобен Дизајн : Понудете голема удобност. Ув Заштита : 50+ УПФ рејтинг обезбедува одлична заштита од ултравиолетови зраци, може да ја заштити вашата кожа подалеку одv, УВБ зраци со побезбедни и поладни за активности на отворено. Повод : кошулите се одлични за ден на риболов, пливање, патување, пловење, качување, пешачење, возење велосипед, лизгање, џогирање, трчање, тренинг и активни спортови. Рачно миење се предлага за подолга издржливост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33
Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

65" половината : 114см / 44.58" Колк : 106см / 41 Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации голем�

DEN 3.33