• Ново
Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Пени црно-дрво монтирани гумени марки. Пени црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со подлога од пена од 1/8 инчи за максимален трансфер. Марковите се достапни во широк спектар на теми и дизајни за секој ден и за секоја пригода. Овој пакет содржи очекување : еден печат поставен на блок 2-1/4x4-1/2 инчи. Пени црно-дрво монтирани гумени марки. Пени црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со подлога од пена од 1/8 инчи за максимален трансфер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67
Блоквала Блок Печат, Вител
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блоквала Блок Печат, Вител

Крај Блоквала Блок Печат, Вител : забавен и уникатен печат за користење за создавање слики на хартија и д

DEN 143.84