• Ново
Длабоко Црвен Печат За Прицврстување 2Х2 -Поларни Пријатели, Пк 3, Длабоко Црвени Поштенски Марки

Длабоко Црвен Печат За Прицврстување 2Х2 -Поларни Пријатели, Пк 3, Длабоко Црвени Поштенски Марки

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Длабоко Црвен Печат За Прицврстување 2"X2" -Големина На Печат На Поларни Пријатели : 2 x 2 инчи. Длабоко врежана природна црвена гума прикачена на пена за прицврстување. Фино детални дизајни, е со сите акрилни печат блокови (не се вклучени). Одличен пренос на мастило на сите површини, безбеден за е со сите мастила за изработка. Поли-обложениот пакет може да биде ед како картичка за складирање на печат. Се започнува со печат! Длабоко Црвени Марки А.

Карактеристики

Производи во категоријата

Брат Печат Стартер Комплет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брат Печат Стартер Комплет-

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содр�

DEN 1.33
Дарис Втиснување Прав, 1оз, Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дарис Втиснување Прав, 1оз, Сина

Направете ги вашите страници со белешки да стојат Со Прашок За Втиснување На Дарис Блу Тој е разноврсен

DEN 3.33
Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67