• Ново
Широки Ленти За Глава За Жени Црни Стилски Обвивки За Глава Бохо Дебели Ленти За Коса Големи Африкански Спортски Јога Турбан Додатоци За Коса

Широки Ленти За Глава За Жени Црни Стилски Обвивки За Глава Бохо Дебели Ленти За Коса Големи Африкански Спортски Јога Турбан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

4 Пакети Со Вредност - 4 Пакувања лентите со цврста боја доаѓаат со бела, црвена вино, темно сива и жолта боја, пакувања со голема вредност.Широките Ленти За Глава За жени Се направени од полиестерска и спандекс ткаенина, толку мека, удобна и фитил од пот.Големина - овие женски ленти за глава мерат прибл. 5.5u2019u2019 во ширина и 9.45u2019u2019 во должина, може да се протега до 15.75u2019u2019, голема еластичност може да одговара на повеќето големината на главата.Различни Начини На Облекување - можете да ги носите овие африкански ленти за коса со лак дел напред што поширокиот дел може да ја држи косата нагоре од вратот или само во задниот дел што може да го покрие челото.Разновидни Обвивки За Глава-Одлични за јога, трчање, тренинг, шминка и утринска прошетка по кучиња, забави и секојдневен фустан. Брендот ХУАЧИ е инспиративен, се развива, задебелен, едноставен и стилски. ХУАЧИ е посветена на континуирана иновација во производите за убавина на мажи и жени, обезбедувајќи висококвалитетни производи и услуги-нудејќи достапен луксуз на потрошувачите. Ќе го почувствувате допирот на удобен и висок квалитет што е дел од секој производ НА ХУАЧИ. Сакаме ДА ГО САКАТЕ ВАШИОТ СТИЛ. Широки Ленти За Глава За Жени Црни Стилски Обвивки За Глава Бохо Дебели Ленти За Коса Голема Африканска Спортска Јога Турбан Додатоци За Коса (Пакување од 4).

Карактеристики

Производи во категоријата

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактерис�

DEN 207.84
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

DEN 1.33
Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето Шт

DEN 2.33