• Ново
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици За Потење Спречете H6L9

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11см/1,96*4,33 инчи УДОБНО ЧУВСТВО : оваа мека лента за крпи е изработена од висококвалитетно корално руно, кое ви обезбедува удобна текстура и удобно искуство во користењето, нема да ја повреди вашата нежна кожа, дише и издржлива и може повторно да се употребифлексибилна и ЕЛАСТИЧНА : абсорбентната нараквица е исто така опремена со добра еластика која се протега за подобро да ви стои и може да биде стабилна при Разноврсна употреба на зглобовите на повеќето луѓе : оваа нараквица за спа на зглобот може да се користи во повеќето дневни прилики, како што се миење ЛИЦЕ, шминка, домашни работи, јога, вежбање итн. Ќе ја апсорбира влагата и потта и ќе ви даде свежо чувствобелешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, а вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата подолу.2. Ако ви е тешко да ја изберете големината, можете да ме контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за ваша референца.3. Можеме да прифатиме нарачки на мешани предмети, бои и големини.Овој производ вклучува : 2 компјутер ременот за зглоб апсорбира влага и пот и ви дава свежо чувство. ®Удобно и Меко! Овие нараквици за миење на лицето се направени од микрофибер и ќе ви овозможат меко и удобно искуство со користење, дише и може да се сервисира за повторна употреба и нема да и наштетат на вашата нежна кожа. Мека крпа нараквица е направена висококвалитетно корално руно, кое ви обезбедува удобна текстура и удобно искуство за користење. ●Добрите Растегливи абсорбентни нараквици се исто така опремени со добра еластичност, може да се истегнат за подобро да ви стојат, можат да останат стабилни на зглобовите на повеќето луѓе. ①Големина 5*11см/1.96*4.33 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето...

DEN 2.33
Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактерис�

DEN 207.84
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00