• Ново
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни Фустани Клиренс

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Карактеристики : полиестерските женски спортски здолништа имаат два слоја, надворешното здолниште и внатрешните шорцеви, внатрешниот краток може да ви обезбеди дополнителна покриеност, го подобрува вашиот опсег на движења, не гледајте кога сте се потеле додека вежбате. ШИРОК ВИСОК СТРУК : спортските безбедносни здолништа со широк, висок појас е еластичен и удобен за носење, што може благо да го скрие стомакот и да остане на место, а не да се тркала надолу кога спортувате и додава линија во средината на појасот за да изгледате потенок. ЏЕБ ЗА ТЕЛЕФОН : Овие здолништа се дизајнирани со едниот страничен џеб на внатрешните шорцеви за да го држат телефонот, осигурувајќи се дека нема да падне, за да можете да се фокусирате на вашата вежба. Исто така со слушалки кабелска дупка за лесен пристап за уживање во музика и телефонски повик додека спортувате. МЕКА И УДОБНА : дише и еластична ткаенина идеална за тенис, голф, трчање, атлетика, возење велосипед, пешачење и секојдневно секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Стил На Панталони : Моден Стил : Мода, Тип На Спортско Вклопување : Тип На Лабава Ставка : Тип На Половината На Здолништето : Висина Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Линијата што ќе добиете : Големина на здолниште Со 1xwomen. Должина НА половината КОЛКОВИТЕ XL X-Големи 72cm/28.35" 86cm/33.86" 39.5 cm/15.55" Големина : XL Големина. : Х-Голем Струк : 72см/28,35" Колкови : 86см/33,86 "Должина : 39,5 см/15,55" ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!. Повод : Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Ние сме посветени на создавање на удобна и стилска облека за вас. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за да одговорите на вашите прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нелизгачка Лента За Глава Мажи Жени Трчање Лента За Глава Фитил Еластична Спортска Лента За Глава За Фитнес Јога Фитнес Анти-лизгачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нелизгачка Лента За Глава Мажи Жени Трчање Лента За Глава Фитил Еластична Спортска Лента За Глава За Фитнес Јога Фитнес Анти-лизгачка

Опис : нашата спортска лента за глава, совршен додаток за секој активен животен стил! потните ленти се на

DEN 207.84
Wilенски џогер Пант Вилсон, црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wilенски џогер Пант Вилсон, црно

Борбајте се против студот во овој џогер пан, слаби пантолони, дизајнирани за перформанси во студени усл�

DEN 2.67
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактерис�

DEN 207.84
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00
Женски Тениски Здолништа Со Висок Струк Перформанси За Трчање Тенис За Здолниште Голф Здолниште Лесен Спорт Активно Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Тениски Здолништа Со Висок Струк Перформанси За Трчање Тенис За Здолниште Голф Здолниште Лесен Спорт Активно Здолниште

Удобно за сите сезони и разни прилики.89 "Пред Препоните : 26см / 10.63" Здолниште Страна Должина : 44см / 17.Голем

DEN 239.84
Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето...

DEN 2.33