• Ново
Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето. Што ќе ве импресионираат панталоните?. Панталоните се за секојдневен, јога и улица, вашиот дневен додаток. Погоден за носење или за подарок, за да можете да приредите изненадување На Божиќ, годишнина, Денот на Вљубените, роденденска забава. Панталоните се направени од висококвалитетна памучна мешавина. Мека ткаенина за апсорпција на влага и вентилација се грижи за вашата кожа. Големина(см)ttttt tt. s пресврт : t66 t Hip : t79 tlengh : t29 . Мпресврт : t71 t Hip : t84 tlengh : t30 . Lпресврт : t76 t Hip : t89 tlengh : t31 . XLпресврт : t81 t Hip : t94 tlengh : t32 . tttt T T T T T Tt t tt t t. s пресврт : t25, 98 t Hip : t31, 10 t Length : t11, 42 . Мпресврт : т27, 95 тип : т33, 07 должина : т11, 81 . Lпресврт : t29. 92 t Hip : t35. 04 tlengh : t12. 20 . XLпресврт : t31. 89 t Hip : t37. 01 tlengh : t12. 60 . Спецификација. Материјал : поливинил хлорид влакна. Стил : секојдневен. Пол : женски. Возраст : возрасни . Сезона : fall / пролет / лето . Шема : цврста боја . Пакет Вклучувајќи : . 1 парчиња панталони . Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ДИЗАЈН : панталоните имаат двојни слоеви, цврста боја и дизајн за слабеење и секојдневен стил. А спортските панталони во форма на здолниште во јога стил се добри за секојдневно, возење велосипед и трчање. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ : можете да ги носите панталоните во пролет, лето и aut за да бидете шармантни; можете да одговарате на кошулата, елекот, палтото, спортските чевли и така натаму. МЕК МАТЕРИЈАЛ : женските панталони се направени од поливинил хлоридни влакна. Мека ткаенина за апсорпција на влага и вентилација се грижи за вашата кожа. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : панталоните се погодни за носење или како подарок, за да можете да приредите изненадување На Божиќ, годишнина, Денот на Вљубените, роденденска забава итн. НЕГА НА ОБЛЕКА : комплетот вклучува само едно парче панталони. Ве молиме ладно перење или машинско перење / не избелувајте / сушете на воздух.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

DEN 1.33