• Ново
Широка Спортска Лента За Глава Со Девадбоу Истегнување Еластична Јога Трчање Лента За Коса

Широка Спортска Лента За Глава Со Девадбоу Истегнување Еластична Јога Трчање Лента За Коса

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Карактеристики : Убава Лента За Глава.Оваа Широка Лента за Глава е совршена како лента за глава за јога, лента за трчање или за секоја пригодасупер удобно. оваа лента за глава што не се лизга е изработена од висококвалитетна ткаенина за истегнување.Оваа лента за глава може да се носи и преклопена за да биде потесна : можете да бидете креативни со овој прекрасен додаток! Ќе одговара на сите големини.Материјал : памучна мешавина боја : како што е прикажано со големина од 20 * 5 см(најдолгата може да се повлече на околу 45 см)количина : 1 Еез пакет вклучен : 1 * Лента За Глава Меки Еластични Истегнувачки Јога Ленти За Девојки,Women.It може да се носи како завиткана лента за глава или бандана. Одлично за сите спортови, одлично за блокирање на потта од трчање по лицето додека вежбате. Класичен и едноставен дизајн за спортски спортови - јога трчање кошарка бејзбол фудбал пешачење вежба. Секоја големина : 2 "х 7", Спортската лента за глава и нараквицата е лесна и вертикална за да се користи во кошарка, фудбал, тенис, тренинг, трчање, пешачење, јога, возење велосипед и која било друга физичка активност за вежбање, за да се задржи здравјето и кондицијата за секој корисник. Издржлив и перат, лесно се перат и нема да се протегаат премногу, Исто Така, многу стилски за одличен изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето...

DEN 2.33