• Ново
Боемски Стил Лента За Глава Растеглива Печатена Лента За Глава Спортски Тренинг За Глава

Боемски Стил Лента За Глава Растеглива Печатена Лента За Глава Спортски Тренинг За Глава

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Модната спортска лента за глава, изработена од квалитетен памучен материјал, е практична . и издржлив за долготрајна употреба. Не е лесно да паднеш и да помогнеш . апсорбира влага и потење, тоа не бледнеат додека заштита на . кожата и косата. Одлично за забави, спорт, јога, секојдневно миење лице,. шопинг и многу повеќе. . Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Памук. - Големина : Околу 40,00Х8, 00Х0, 20см/15, 72Х3, 14Х0, 08 инчи. - Изработена од квалитетен памучен материјал, лентата за коса е многу удобна за носење. - Не е лесно да падне и да помогне да се апсорбира влагата и потењето, не исчезнува додека ја штити кожата и косата. - Многу е погоден за спорт, забави, забави за танцување, секојдневно миење лице, нега на кожа, маски за лице итн. - Печатењето во моден стил ја прави лентата за глава многу шармантна и елегантна. - Подарете го на вашата мајка, сестра, пријателка како најсоодветен подарок. 7 х коса бенд. Изработена од квалитетен памучен материјал, лентата за коса е многу удобна за носење. Не е лесно да падне и да помогне да се апсорбира влагата и потењето, не исчезнува додека ја штити кожата и косата. Многу е погоден за спорт, забави, забави за танцување, секојдневно миење лице, нега на кожа, маски за лице итн. Печатењето во моден стил ја прави лентата за глава многу шармантна и елегантна. Подарете го на вашата мајка, сестра, пријателка како најсоодветен подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактерис�

DEN 207.84
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00