• Ново
Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција на Пот За Време На Спортска Јога

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактеристики : Печатење На Растенија, Широк, Еластичност Детали За Големина : Л : 25см/9,84", В : 10см/3,94 " (Прибл.) Обем на главата : 50см/19.69 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Јога Лента За Глава Оваа Лента За Јога има стилски и елегантен дизајн со растенија како елементи, додавајќи допир на светла точка на вашиот фустан. Изработена од мек и дише полиестер и спандекс, Оваа Боемска Лента за Глава е удобна за носење и лесна за перење. Еластичниот дизајн на оваа лента за глава овозможува одржување на вашата фризура во место или користење на тоа како декорација на косата. Погоден за различни прилики, како што се спорт, патување, туш, берберница или кујна, оваа лента за глава е разноврсна и може да се користи како практичен подарок за пријателите, семејството, колегите или љубовниците. Детали за големината : должината на овој производ е 25 см, а ширината е 10 см. Обемот на главата е 50 см.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето...

DEN 2.33
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

DEN 1.33