• Ново
Жени Девојки Краток Висок Струк Плисиран Лизгач Тениско Здолниште

Жени Девојки Краток Висок Струк Плисиран Лизгач Тениско Здолниште

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : 1. Дама, цврста боја, стил на колеџ, лесен доказ, здолниште.2. Мекиот материјал, лесен и удобен, е неопходен во пролет, лето иumn.3. Стил на одмор, многу погоден за забава, плажа, вечер, клуб, одмор, патување итн.4. Супер удобното носење и уникатниот стил ве прават поубави, модерни, секси и елегантни.5. Прекрасен подарок. Изненадете љубовник, семејство или пријател. Најдобри подароци за свадба, Божиќ, денот на Вљубените, денот на мајката, Денот на Благодарноста, годишнината, роденденот итн.Карактеристики : линија На Половината : висок струк тип на здолниште : плисирано здолниште декорација : копчиња должина на здолниште : здолниште до колена : тип на шема на колеџ стил : цврста боја потекло : кина (Копно)возраст На Публиката : 18-35 боја : 8 бои ткаенина : полиестерски влакна карактеристики : плисирано здолниште, анти-отсјај, тенок стил, стил на колеџ, здолниште со половина должина, тенок, краток големина на здолниште : s-xlapplicable прилики : работа, датум, училиште, забава, патување, шопинг големина- - - - - - - - Должина- тегови- - - - 66cm/26.0"- - - 86cm/33.9"- - - -36cm/14.2"-43- 50 кгм - - - - 70см/27,6 "- - - 90см/35,4 " - - - 37см/14,6"-50- 55кгл -74cm/29.1"-94cm/37.0"-38cm/15.0"-55-60kg XL78cm/30.7"-98cm/38.6"-39cm/15.4"-60-вклучен е 65кгпакет : 1 * здолништа : 1,1 инч = 2,54 см2.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање.3.Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Материјал : полиестер(висок квалитет, без растеглив). Плисиран стил, дизајн на лизгач, мини должина ,еднообразно/ училишно здолниште со еднобојно здолниште ,чисто основно обично здолниште, класично и модно. Краткото здолниште е совршено за навивачка косплеј, исто така, многу модни девојки го носат за тениско здолниште . Уште повеќе лесно е да се совпадне со друга облека ,како што се женска кратка бела кошула,Маица ,џемпер, бејзбол униформа и прекрасниот фустан од тантела и така натаму. Повод : Секојдневен/Училиште/канцеларија/Плажа/Забава/голф/Косплеј. Рачно или нежно перење во машина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00
Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

DEN 1.33
Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето Шт

DEN 2.33