• Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато Полу Цврста Фигаро Синџир Нараквица

Примарно Злато Карат Бело Злато Полу Цврста Фигаро Синџир Нараквица

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Заокружете го зглобот со стил со оваа полу-цврста нараквица со синџир фигаро. Изработена во бело злато од 14 карати оваа елегантна нараквица широка 4,4 мм се прицврстува со затворач од јастог за движење без грижи. Достапно во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 2,19 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Фигаро Синџир Нараквица Пол : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 7-инчен х 4,4 ммсеми-цврста лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Бело Злато, Полу-Цврста, Лесна, Јастог Канџа.

Карактеристики

Производи во категоријата