• Ново
Примарно Злато Каратно Бело Злато Долги Завиткани Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Бело Злато Долги Завиткани Пост Обетки

Buyers rating:
DEN 447.20

Износ

Светли и стилски, овие модерни обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат пресврт на вашата убавина. Овие обетки од 39х3мм имаат прекрасен завиткан дизајн за да ја подобрат вашата облека. Прекрасен додаток на вашата колекција накит, овие деликатни обетки обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад.Метална Тежина : 1,35 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Долги Завиткани Обетки За Обесување Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 39мм х 3млево и Десно вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Пост И Притисни Назад, Шупливи, Лево и Десно.

Карактеристики

Производи во категоријата