• Ново
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Цитринска Шаховска Табла И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Цитринска Шаховска Табла И Дијамантски прстен

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Нагласен со гламурозен 0,65 cttw шаховска табла во облик на круша-исечен жолт цитрински скапоцен камен СО дијамантски акценти СО јасност SI2/SI3, овој прстен е дизајниран од 14 каратно бело злато и е достапен во големини на прсти 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Цитрин Месец На Раѓање : Ноември Боја : Жолто Сечење : Шаховска Табла : Пирсајз : 7мм х 5mmweight : 0.65 cttwquanty : 1jewelry Поставување : Prongdiamond Детали : јасност : si2/Si3color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Тркалезна големина : 1.8 Mmweight : 0.05 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена Кутија За Подароци со бел лак, совршен за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67