• Ново
Најдобро Злато 14к Двобоен Полиран Отворен Линк 7. во. Нараквица

Најдобро Злато 14к Двобоен Полиран Отворен Линк 7. во. Нараквица

Buyers rating:
DEN 7216.00

Износ

14к Двобојна Полирана Нараквица Со Отворена Врска Должина : 75 Инчен Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина на Предметот : 7,5 Инчи Должина : 7,5 инчи ширина на синџир : 8 ммклас /Конектор : Јастог (Фенси)Карактеристика : Шуплив Материјал : Примарен : Златна Ширина на Предметот : 8 Ммпроизвод Тип : Накит Накит ТИП : Нараквици Продадени По Единица : Секој Тип На Нараквица : Линкс Пол : Унисекс материјал : примарна боја : Двобојни Прилагодени Предмети не можат да Се вратат 14 каратни двобојни, лесни, фенси Канџи Од Јастог.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67