• Ново
Миа Дијаманти Титаниум Полиран Жлеб Кубни Цирконски Прстен Големина-12.5

Миа Дијаманти Титаниум Полиран Жлеб Кубни Цирконски Прстен Големина-12.5

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Миа Дијаманти Титаниум Полиран Жлеб Кубни Циркони (ЦЗ) Големина На Прстен - 12,5 ® НОВ ДОГОВОР ЗА НАКИТ-НАБАВЕТЕ ГО ДОДЕКА ТРАЕ ОД НАШАТА КОЛЕКЦИЈА 2019 Година-Хипоалергично-Одличен Подарок Комплет За Годишнина Од Свадбата Роденден На Вљубените Денот На Мајките Божиќ И Многу Повеќе!. ●ВИСТИНСКИ кобалт - Нашите Производи се направени за да ги исполнат Или надминат Упатствата ЗА ФТЦ. Сите наши Скапоцени Камења, Кристали, Фацетирани Камења се направени Со Врвен Материјал! Најдобар тресок за доларот!. ● 100% ВЕТУВАЊЕ ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-Миа Дијамантите се Во Сопственост и Работат надвор од САД! Никогаш повеќе не грижете се за вашите набавки!. ● ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ СО СЕКОЕ КУПУВАЊЕ-Нашите предмети секогаш ќе доаѓаат со Кутија За Подарок или Торбичка за леснотија или Давање На Вашите Најблиски. ● ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА : ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и персонализирани за вашите најнезаборавни прилики. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш ќе останете Модерни.

Карактеристики

Производи во категоријата