• Ново
Тиаобуг Деца Девојки Божиќ Костим Танц Туту Фустан Балет Фигура Мраз Лизгач Танц Облека 4-16

Тиаобуг Деца Девојки Божиќ Костим Танц Туту Фустан Балет Фигура Мраз Лизгач Танц Облека 4-16

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Таг Бр.Препорачана Големина назад до Crotch Chest Waist4412"/31cm20.5"/52cm18.5"/48cm6613"/34cm22"/56cm20.5"/52cm8814.5"/37cm23.5"/60cm22"/56cm101015.5"/40cm25.5"/65cm23.5"/60cm121216.5"/43cm27.5"/70cm25"/64cm141418"/46cm29.5"/75cm26.5"/68cm161619"/49cm31"/79cm28"/72см Девојки Квадратни Вратот Кратки Ракави Крпеница Комбинезон со Светки Украсени Мрежа Полите. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Изработени од висококвалитетна ткаенина, свиленкаста, мека и удобна за носење. Квадратен врат, кратки ракави, дизајн на крпеница, комбинезон со мрежест раб. Совршен за одмор, танц, косплеј, играње улоги, тематска забава, сценска изведба, фотографија итн.

Карактеристики

Производи во категоријата