• Ново
Алвиви Деца Девојки Сјајна Шифон Ромпери Фустан Танц Партија Костим 6-16

Алвиви Деца Девојки Сјајна Шифон Ромпери Фустан Танц Партија Костим 6-16

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Комплетот Вклучува : 1pc Romper Condition : Ново со Тагматеријал : 80% Шифон, 20% Должина На Полиестердрес : Должина На Глуждот Бр.Препорачана Големина Назад Центар Length Chest Waist Collar6635"/89.5cm24.5"/63cm23.5"/60cm13"/34cm8838.5"/97.5cm26.5"/68cm25"/64.5cm14"/35.5cm101041.5"/105.5cm28.5"/73cm27"/69cm14.5"/37cm121244.5"/113.5cm30.5"/78cm28.5"/73.5cm15"/38.5cm141447.5"/121.5cm32.5"/83cm30.5"/78cm15.5"/40cm161651"/129.5cm34.5"/88cm32.5"/82.5cm16"/41.5 См Изработен од кожа-пријателска и свиленкаста ткаенина, дише и удобна, без иритација, мека за носење. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Рачно миење и закачување суво. Без ракави, тркалезен врат, исечок со пруги на градите, сјајна декорација со монистра околу половината, затворање на задниот патент. Партија ромпер дека интегрирани шорцеви со полу-фиксна шифон здолниште, прави девојка изгледа шармантна и привлечна. Погоден за забава, роденден, сценски перформанси, свадба, вечер, училиште, секојдневно секојдневно носење и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата