• Ново
iEFiEL Деца Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Облека Кадифе Долги Ракави Фустан Црн 130

iEFiEL Деца Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Облека Кадифе Долги Ракави Фустан Црн 130

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ова i EFi EL Деца Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Облека Кадифе Долги Ракави Фустан карактеристики 3 слоеви, врвот решетката слој, среден полиестер слој со назабени полите,и 1 поставата. Таг Бр.Препорачана Големина За Детски Ракав Length Length1003-424.0"/60cm23.0"/58cm11.0"/28cm25.0"/63cm1104-524.5"/62cm24.0"/60cm11.0"/29cm26.0"/67cm1205-625.0"/64cm24.5"/62cm12.0"/30cm28.0"/71cm1306-726.0"/66cm25.0"/64cm13.0"/33cm29.5"/75cm1407-827.0"/68cm26.0"/66cm13.5"/34cm31.0"/79cm1509-1028.0"/72cm27.5"/70cm14.0"/36cm33.0"/83см i EFi EL Деца Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Облека Кадифе Долги Ракави Фустан. Спојување издувам долги ракави, квадратни деколте.Кадифе врвот елече со сребрени ѕвезди печатени панел, чипка-до детали во предниот дел. Затворање на задниот патент. Стил на висок струк со две преклопувања напред, врвно преклопување на тул, второто розово сатенско преклопување. Фустан од 3 слоја, врвен мрежест слој, среден полиестерски слој со назабен раб,1 лагер.Појавување на зашилена капа, волшебно стапче и торба за бонбони. Погоден за Ноќта на Вештерките, косплеј, тематска забава, фотографија, празник, роденден итн.

Карактеристики

Производи во категоријата