• Ново
Супер Браќа Комбинезон Костим За Момчиња Девојчиња Косплеј Облека За Ноќта на Вештерките Облечете се за 4-10Т

Супер Браќа Комбинезон Костим За Момчиња Девојчиња Косплеј Облека За Ноќта на Вештерките Облечете се за 4-10Т

Buyers rating:
DEN 452.64

Износ

Супер Браќа Комбинезон Костим За Деца Ноќта на Вештерките Косплеј Облека. КАРАКТЕРИСТИКИ. Пакетот Вклучува 1x комбинезон + 1x Капа + 2x ракавици или 1x комбинезон + 1x маска за филц + 2x ракавици. Ракав : долг ракав. Вратот : екипажот вратот. Стил : затворање на задниот патент. Должина : целосна должина. Ткаенина : 100% полиестер. Маска Ткаенина : чувствува . Фенси Костим Тип : супер брат костим, семејство појавување костим. Дизајн : надграден дизајн НА 3д цртан филм, непречено затворање на патент на грб за лесно облекување, инспирирано од класичната слика на карактерот на играта. Големина погодна за девојчиња од 4 до 10 години, момчиња, деца, мали деца. ЗАБЕЛЕШКА. Миење : препорачуваме нежно миење на рацете. Висококвалитетен полиестер, ткаенината е мека и мазна. О врат, долг ракав, 3Д шема, затворање на задниот патент, не е лесен комбинезон за бледнее совршен за супер браќа-љубов. Големина погодна за деца на возраст од 5-10 години; за најдобро вклопување, проверете ја табелата со големини. Совршен за секојдневно носење, косплеј За Ноќта на Вештерките, тематска забава, Роденден Божиќ, снимање видео, изведба,игра со улоги итн. Овие костими за косплеј за деца се инспирирани од многу популарна видео игра на супер браќа.

Карактеристики

Производи во категоријата