• Ново
Бебе Деца Глава Цртан Филм Партија Декорација Ленти За Коса Додаток

Бебе Деца Глава Цртан Филм Партија Декорација Ленти За Коса Додаток

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Големина : С Биста : 68-78см/26,77-30,71" Половината : 64-76см/25,2-29,9" Големина : М Биста : 70-80см/27,56-31,5" Половината : 66-78см/25,98-30,71" Големина : Л Биста : 72-82см/28,35-32,28" Половината : 68-80см/26.77-31.5" големина : xl биста : 74-84см/29.13-33.07" половината : 70-82см/27.56-32.28" големина : xxl Биста : 78-88см/30.71-34.65" Половината : 72-84см/28.35-33.07" возрасни деца Ноќта на вештерките Ленти За глава цртан филм забава декорација ленти за коса додатоккарактеристика : 100% сосема нова и Висококвалитетна количина : 1 парчиња нов моден дизајн, многу популарен,многу флексибилен Симпатичен Дизајн, Може Да Ја Стави во вашата торба кога е потребно во секое време костум за детски материјал : пластика совршена за украси за забави : совршена за божиќ, ноќта на вештерките, нова година, празник, свадба, роденден, зимска Забава или која било тематска забава. Дизајн : Фокусирајте се на дизајнот, нашиот производ ќе го истакне вашиот собир и вашето задоволство е наше задоволство .Споделете ги со вашето семејство, пријатели или деца и забавувајте се. Забелешка : сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 1-2 см Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите прикажаната слика не е вистинската големина на предметот, таа може да биде поголема од вистинската, затоа внимателно прочитајте ги описите, големини и количини за да избегнете разочарување! Пакетот Вклучува : 1x Ленти За Глава Бебе Деца Ноќта на Вештерките Глава Цртан Филм Партија Декорација Ленти За Коса Додаток.

Карактеристики

Производи во категоријата