• Ново
Праска Тема Истурени Костим За Капење Мали Деца И Бебе Девојки' Костим За Капење Три костим За Капење Со Шамија Торба Пливање Костим За Капење Пливање Носат Облечи ?

Праска Тема Истурени Костим За Капење Мали Деца И Бебе Девојки' Костим За Капење Три костим За Капење Со Шамија Торба Пливање

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овој самовилски фустан Рапунзел е убаво дизајниран и изработен од удобна ткаенина.Погоден за секоја самовила со сон на принцезата. За најдобро одговара принцеза самовила фустан, ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини и измерете го детето пред да нарачате. Дизајн на самовила-фустанот на принцезата Рапунзел е изработен од супер меки материјали, ткаенината е полесна и помека и нема да ја гребе нежната кожа на детето. Долги издувани ракави, дизајн на квадратен врат. Кадифениот елече има прекрасна цветна чипка во центарот со виолетова лента со вкрстен панел за врзување како дополнителна декорација. Украсени со прекрасни цветни дизајни на чипка. Преклопувачки газа фустан со слатки ракави со меурчиња и цветни дизајни. Овој магичен фустан за принцеза, со убави ракавици подарок, е одличен за деца имагинативна игра, транспортирајте ги во свет на магија и авантура!. Овој Фустан За Принцеза Рапунзел со уникатен дизајн и удобна ткаенина, совршен За Ноќта на Вештерките, Божиќ, фустан за девојчиња од свадбен цвет, фенси настан, косплеј од самовила, фустан за роденден, фустан за танцување, Нова година, реквизит за фотографија, дневни и други важни свечени или специјални прилики. Само Суво Чисто. Полиестер, сатен, мек тул. Стил : долги издувани ракави фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Принцеза Мала Сирена Костим За Девојки Сирена Перика Принцеза Princел Косплеј Се Облекуваат За Роденденска Забава Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

Принцеза Мала Сирена Костим За Девојки Сирена Перика Принцеза Princел Косплеј Се Облекуваат За Роденденска Забава Ноќта На Вештерките

{"делови" : [{"предмети" : [{"тип" : " ТЕКСТ", " содржина" : " Име : Принцеза Фустан Костим За Девојче Деца Мала сир�

DEN 463.84